2018-2019 навчальний рік

Учні - переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів

2018 – 2019 навчальний рік

Українська мова

І місце

- Губар Вікторія Олександрівна 11 – Б кл.
- Алєєва Анна Сергіївна 10 – Б кл.

ІІІ місце

- Стукалова Марина Олексіївна 10 – Б кл.

Математика

І місце

- Губар Софія Олександрівна 8 – А кл.

ІІ місце

- Романов Арсеній Олексійович 11 – А кл.
- Водолажський Назар Романович 6 – Б кл.

ІІІ місце

- Петрушина Діана Антонівна 10 – Б кл.

Англійська мова

І місце

- Цховребова Єлизавета Романівна 11 – Б кл.
- Щерба Наталія Олександрівна 9 – А кл.
- Юр'єва Поліна Владиславівна 8 – А кл.

ІІІ місце

- Стукалова Марина Олексіївна 10 – Б кл.

Хімія

І місце

- Губар Вікторія Олександрівна 11 – Б кл.

ІІІ місце

- Губар Софія Олександрівна 8 – А кл.

Фізика

ІІ місце

- Губар Вікторія Олександрівна 11 – Б кл.
- Земляна Анастасія Андріївна 9 – А кл.

ІІІ місце

- Калюжна Анастасія Вікторівна 10 – Б кл.
- Подпоріна Поліна Денисівна 7 – Б кл.

Історія

І місце

- Романов Арсеній Олексійович 11 – А кл.

ІІІ місце

- Пономаренко Ольга Олександрівна 10 – Б кл.

Географія

ІІ місце

- Данильчук Владислав Сергійович 8 – А кл.

ІІІ місце

- Зубаха Владислав Олександрович 8 – А кл.

Російська мова і література

І місце

- Стукалова Марина Олексіївна 10 – Б кл.

ІІІ місце

- Щерба Наталія Олександрівна 9 – А кл.

Біологія

І місце

- Щерба Наталія Олександрівна 9 – А кл.

ІІ місце

- Губар Вікторія Олександрівна 11 – Б кл.

Інформатика

І місце

- Діденко Артур Геннадійович 9 – А кл.

Економіка

І місце

- Губар Вікторія Олександрівна 11 – Б кл.

Астрономія

ІІ місце

- Чуб Ліна Олександрівна 10 – Б кл.

Трудове навчання

ІІІ місце

- Макаренко Катерина Володимирівна 11 – А кл.

Правознавство

І місце

- Скрипка Інна Олександрівна 11 – Б кл.

ІІ місце

- Мороз Аліна Володимирівна 11 – Б кл.

ІІІ місце

- Земляна Анастасія Андріївна 9 – А кл.

Інформаційні технології

І місце

- Проценко Єгор Сергійович 10 – А кл.
- Чуб Ліна Олександрівна 10 – Б кл.
- Діденко Артур Геннадійович 9 – А кл.

Міжнародний мовно – літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

І місце

- Пономаренко Ольга Олександрівна 10 – Б кл.
- Зябко Соф'я Юріївна 6 – А кл.

ІІ місце

- Скрипка Інна Олександрівна 11 – Б кл.

ІІІ місце

- Кануннікова Надія Євгенівна 9 – А кл.

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

І місце

- Мацак Ярослав Віталійович 4 – А кл.

Вітаємо переможців олімпіад і конкурсів та їх вчителів:

- української мови та літератури: Колісник Євгенію Олексіївну, Журавель Олесю Володимирівну
- математики: Кривулю Юлію Вікторівну, Фомченкову Олену Миколаївну, Андрющенко Світлану Юріївну
- англійської мови: Щербу Олену Анатоліївну
- хімії: Пінчук Ольгу Миколаївну
- фізики: Вовка Юрія Миколайовича, Андрющенко Світлану Юріївну, Мухортову Поліну Анатоліївну
- історії: Співак Марину Леонідівну, Куліш Юлію Андріївну
- географії: Степаненко Ірину Петрівну
- російської мови та літератури: Ігнатову Валентину Василівну, Ворохобіну Валентину Миколаївну
- біології: Буравкову Ольгу Володимирівну
- інформатики : Старікову Олену Дмитрівну, Скрипку Світлану Олександрівну
- економіки: Степаненко Ірину Петрівну
- астрономії: Андрющенко Світлану Юріївну
- трудового навчання: Шпякіну Олену Олексіївну
- правознавства: Співак Марину Леонідівну
- початкових класів: Орлову Вікторію Володимирівну

Вітаємо!

Результати І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2018/2019 н.р.

Вітаємо учасників та вчителів І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2018/2019 н.р.

Стукалову Маріну та Куліш Юлію Андріївну з історії України тема:Жінка-трудівниця в Україні 20-30-х ХХ ст. з І місцем

Золотко Іллю та Андрющенко Світлану Юріївну з фізики тема: Погляд фізиків на сучасні проблеми цивілізації з І місцем

Скрипку інну та Волобуєву Тетяну Миколаївну відділення екології та аграрних наук тема: Збереження біорізноманіття рослин та тварин в Зміївському районі з І місцем

"НУ-МО ХЛОПЦІ"

/Files/images/konkursi_ta_olmpadi/2018/Ж4.jpg /Files/images/konkursi_ta_olmpadi/2018/Ж 2018 3.jpg /Files/images/konkursi_ta_olmpadi/2018/жовтень 2018.jpg/Files/images/konkursi_ta_olmpadi/2018/Ж5.jpg /Files/images/konkursi_ta_olmpadi/2018/Ж 2018 2.jpg

Святкування Дня захисників України на Зміївщині завершилось конкурсно-розважальною програмою “Ну-мо, хлопці”

Захід, який традиційно проходить за підтримки Віталія Кошеленка в Зміївському районному Будинку культури, зібрав юнаків і дівчат із чотирьох закладів загальної середньої освіти: Бірківської, Таранівської, Шелудьківської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів та Слобожанської гімназії № 2.
Молодь Зміївщини презентували свої знання й уміння в чотирьох конкурсах: "Візитці", “Інтелектуальний”, “Спортивний” та творчий конкурс “Ми гідні нащадки наших героїв”. За результатами конкурсів диплом за участь та символічні подарунки отримала команда Таранівської школи "Таранька", третє місце виборола команда Шелудьківської ЗОШ "Шелудьківські соколи", друге – "Нащадки козаків" Бірківської ЗОШ, а переможцями стали "Слобожанські козаки" – учні Слобожанської гімназії.

Кiлькiсть переглядiв: 413

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.